Jdi na obsah Jdi na menu

 

 

"Milá slova, která potěší...Děkuji všem!

Vaše Lucka :)

adm_9836e-2.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky česko-anglická vintage svatba

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Veronika a Honza - Svatba 23.6.2017

30. 6. 2017 20:59

Milá Lucko,
zatím jsme měli možnost podívat se na první várku svatebních fotek a můžeme rozhodně říct: "Skvělá práce!" Fotky mají styl, šmrnc a zároveň vtip. Děkujeme Ti za skvělé a přátelské jednání již při prvním kontaktu. Svým profesionálním přístupem a nápady při focení kouzlíš krásné a originální fotky.
Kdybychom práci s Tebou měli shrnout do několika slov, byla by to právě tato slova: profesionalita, lidskost, nápaditost, humor, originalita!
Děkujeme
V + H

Hanka a Petr Boučkovi - Svatba 24.6.2017

29. 6. 2017 15:05

Luci, chtěli bychom ti tímto poděkovat, za nádherné fotky z našeho svatebního dne. Stále se na první várku fotek díváme a je to prostě krása. Moc děkujeme a rozhodně tě rádi doporučujeme dále, protože od počátku je s tebou skvělá komunikace, na svatbě naprosto vše na jedničku a hlavně fotky perfektní ♥ Jste s Elou skvělý tým a my se už teď těšíme na další focení. Zvláště ti děkujeme za organizaci během svatby, vtípky a prostě pohodu, kterou jsi dokázala vytvořit i pro nás, dva lidi, kteří s foťákem nekámoší a nikdy žádné profi focení nezažili. Díky, že jsi tak skvělá! :-)

David + Lucinka Jůzovi - 5.5.2017 - Svatba 5.5.2015

30. 5. 2017 18:03

Luci chtěli bychom ti ještě moc moc poděkovat jak za nás , tak i od svatebčanů. Bylo to strašné krásné , i tvá úžasná koordinace lidí. Konečně můžu jako muž říct , tě i mně focení moc moc bavilo. Moc děkujeme, a Už teď se v budoucnu těšíme na další spolupráci. Za nás určitě všem jen a jen doporučuji :-) David a Lucinka

Monika & David - Předsvatební focení

9. 5. 2017 13:27

Luci,

absolvovali jsme s tebou již druhé focení a opět naprostá bomba. Včera nám přišly náhledy a my vůbec nevěděli, které z těch všech super fotek vybrat. Jak v roce 2012 (rande focení) tak i dnes (předsvatební focení) pořád stejně super, vlastně nejlepší, přístup co může být. David byl hrozně nervózní, ale focení si naprosto skvěle a uvolněně užil. Protože jsi prostě nejlepší a ve tvé přítomnosti ani tréma být nemůže.
Takže ještě jednou moc děkujeme a moc se těšíme za necelé dva měsíce na další focení, a to naše svatební. Bude to zase úžasné focení plné skvělých zážitků!

Za to vděčíme tobě - naše dvorní fotografko Lů ♥ !!

Monika & David

Iveta Č. - Nejlepší z nejlepších

27. 4. 2017 16:20

Největší spokojenost jaká může být :-) fotky jsou naprosto fantastické, všichni je chválí a já se na ně nemůžu vynadívat. Mám velkou radost, jak z profesionálně / kamarádského přístupu, který mi absolutně vyhovoval :) tak z nádherných fotek jaké Lucka nafotila !!! Moc děkuji a doufám, že to nebylo naše poslední focení, chci více tak krásných fotek :-) děkuji moc, Mr&Mrs Black

Jana - Vánoční focení

5. 12. 2016 20:08

Lucko, ráda bych Vám poděkovala za nádherné fotky. Samotné focení s Vámi je velkým zážitkem, jste prostě skvělá! O spolupráci s Vámi se skutečně nedá mluvit jinak než v superlativech, jsem nadšená! Největším důkazem toho je fakt, že jste zvládla zpracovat i našeho tatínka "netykavku".. :-D Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit někdy příště. Jana

Aneta - Budoir poprvé

22. 11. 2016 0:20

Focení se slečnou Luckou nebylo mé první, mám už menší zkušenost i s jinými fotografy. Každopádně nevím jak vyjádřit celkový dojem ma focení, napadá mě snad jen slovo WAU!!! Zezačátku jsem byla strašně nervózní - budoir focení není až taková sranda. Ale Lucka z něj tu srandu uměla udělat. Nervozita ze mě opadla po pár "cvaknutích" a já chtěla, aby focení nikdy neskončilo :D Vše proběhlo vpořádku a já se nemohla dočkat výsledných fotek. Musím říct,že po obdržení náhledů, jsem si myslela,že už jsou všechny vyretušované. Byly tak nádherné i bez retuše!!! A dnes jsem obdržela finální verzi a musím říct,že mi spadla čelist. Všechny jsou úžasné a já musím jen říct: "Díky Lucko!!" Jste úžasná a milá fotografka, domluva s váma byla bezchybná, vždy jste hned odepsala a ani na okamžik jsem o Vás nepochybovala. Závěrem mé díky patří i paní vizážistce Eleně. Udělala ze mě "kost" :))) A tak by to mělo být u každého fotografa a vizážistky. Ještě jednou velké DÍKY a těším se na další shledání :) Aneta

Klárka - Těhu fotečky

21. 11. 2016 20:37

Milá Lucie,
strašně rádi bychom Vám poděkovali za krásné a velmi příjemné focení, na jehož konci jsou krásné fotky a milé vzpomínky. Jste profík každým coulem a těšíme se na další focení, je to radost :-)
K+P+P jr.

Gita Lo Bianco - Samá chvála! :)

25. 10. 2016 10:36

Luci,
ty naše úžasná, přátelská, milá, vstřícná a srdečná profesionálko! Strašně moc Ti děkujeme za úžasnou atmosféru při focení, přenádherné fotky zachycující VŠECHNO, za cenné rady v průběhu svatby, za obří pomoc, když bylo potřeba, za to, že nic nebylo problém a hlavně za to, že sis to s námi užila a že jsi taková, jaká jsi!
Ještě jednou MOC DĚKUJEME za vše a budeme se těšit v budoucnu! :) G&P

Lucka a Petr - Nejlepší fotografka

16. 10. 2016 19:21

Jestli se chcete při focení cítit příjemně doporučuji fotografku Lucku !
Lucka nás fotila jednou na rodinném focení ani se nám nechtělo odcházet (hlavně synovi) a fotky jsou více než nádherné.Na náš svatební den jsem nechtěla nikoho jiného -měli jsme štěstí Lucka měla termín volný.
Člověk se s ní cítí uvolněně .Pro krásnou fotku udělá cokliv :)
Její fotografie jsou krásně barevné ,zachytí emoce prostě nejlepší.
Myslím,že Lucka nás bude provázet ještě dlouho.
Moc Vám Luci,děkujeme lépe jsme vybrat nemohli!!

Veronika - Maximální spokojenost a vděčnost

13. 10. 2016 14:08

Strašně moc moc moc děkuju Lucce za nádherné fotky. Celou dobu se chovala úžasně přátelsky a naprosto profesionálně. Pomáhala organizovat celý den za což jsem velice vděčna. Děkuji a přeji spoustu fajn klientů a krásných fotek :-).

Inna - Nejlepší svatební fotografka!

12. 9. 2016 23:14

Super svatební fotografka, která dobře zná svojí práci. Lucka je nápaditá, zábavná, organizačně velmi zdatná s přátelským a osobním přístupem. Byli jsme více než spokojení! Fotky jsou úchvatné. Rozhodně doporučujeme!

Zuzka Bláhová - Lůca prostě nezklame

15. 8. 2016 20:40

Jeden z letních parných večerů se nám proměnil díky Lucince na nejkrásnější památku na naše 10 leté výročí svatby. Fotili jsme při západu slunce a fotky, které vznikly jsou prostě naprosto úžasné. Jako vždy bylo při focení spousta legrace. Fotili jsme s Luckou už potřetí a jen nás to utvrdilo v tom, že jinou fotografku už nechceme. Na podzim se chystáme na rodinné focení a příští rok si ráda nadělím k narozeninám bodoir focení. Co k tomu dodat? Ano , jsem na fotkách od Lucky závislá :-D
Máme Tě rádi Luci :*

Michaela Mirovská - Velké DĚKUJI patří opět Lucce

14. 7. 2016 20:05

Pokud chcete mít fotografie, které mají šťávu, které mají šmrnc, které o Vás budou opravdu vypovídat, které jsou jedinečné, které jsou jemné, které opravdu stojí za TO! oslovte Lucku.
Je to člověk na svém místě! Znám jí cca 10let a za tu dobu mě její fotografie neomrzely. Stále mě překvapuje, stále mě udivuje.
Umí Vám ale i skvěle poradit, vyjde Vám vstříc a dá se s ní na všem domluvit... a za to si jí velmi vážím.

Ještě jednou děkuji!
A už teď vymýšlím další důvod, proč se nechat nafotit :D

Lucka & Roman Moravčíkovi - Svatební focení

22. 5. 2016 20:54

Ahoj Luci,
Ráda bych ti více než poděkovala za den, který jsi s námi strávila a zachytila ho na svůj fotoaparát. Ve chvíli, kdy jsme začali plánovat svatbu, jsi byla moje první a jediná volba. Tvou práci jsem měla možnost vyzkoušet již při rodinném focení se sourozenci a na svatbě kamarádů, kde jsi byla skvělá a proto jsem chtěla, abys náš den zachytila právě ty. Nezklamala jsi nás a svou dobrou náladou, nadhledem a nadšením si nás dokázala nabudit k focení. To jak jsi dokázala zvládnout naše skupinkové focení, kameramana, který se ti pletl pod nohy a protivnou obsluhu je neuvěřitelné. Nejvíce mě pak nadchlo, když jsme obdrželi ochutnávku fotek a v ten okamžik nám bylo jasně, že jsme si nemohli vybrat lépe. Lásku, něžnost, radost i rozechvění, které jsou tak neuchopitelné jsi dokázala zachytit s takovou lehkostí, že jsme se okamžitě přenesli zpět do těchto pro nás významných okamžiků. Ve tvé osobě máme svého dvorního fotografa, kterého budeme vždy prosit o zdokumentování důležitých okamžiků.

Ivet Vejnarová - Pro Tebe

3. 5. 2016 22:43

Milá Lucko, moc rádi jsme Tě poznali při focení svatby naší Terezky a Břeti....jsi žena fotografka na svém místě, umíš zachytit atmosféru okamžiku, rozesmát ,mít chuť se nechat fotit, a hlavně fotíš srdcem a s láskou.........naše děti byly nadšené a stále vzpomínají že i ony byly v hlavní roli.........všem moc doporučuji a těším se, až si Tě objednáme na nějakou naší životní událost jako byla 30.4.2016 Terezky a Břeti:-)Ivet a spol.

Míša - Naše dvorní PANÍ FOOGRAFKA

14. 1. 2016 9:41

Lucku můžeme jen a jen doporučit. Za poslední necelé dva roky nás fotila už 6x (rande, svatba, těhu, newborn atd.!!! Spolupráce i výsledek jsou vždy super a její krásné výtvory nám zdobí celý byt ;-) Opravdu mohu jen a jen doporučit. Ostatně ukázka jejích fotek je toho živým důkazem ;-)

Martina - Boudoir focení :)

12. 1. 2016 12:10

S Luckou jsem fotila již víc krát a nedávno jsem se rozhodla udělat překvapení pro přítele na Vánoce a dohodla se s Luckou na focení ve studiu. Jsem z výsledku naprosto spokojena, atmosféra, péče, Lucka vždy ochotně pomůže a výsledek je pak naprosto geniální :)

MŮŽU VŠEM JEN A JEN DOPORUČIT!!!!!!!!

P.S.: Těším se na příští focení :)))) Děkuji

Lucka - Děkuji všem za vyjádření! :) a těším se na novou sezónu :)

10. 1. 2016 12:19

Denda - nejkrásnější svatba

21. 12. 2015 12:15

Lucka je zkrátka nejlepší:)
úplnou náhodou jsem zahlédla její tvorbu na fb a měla jsem jasno, pak jsme měli to štěstí, že měla Lucka na náš termín volno a už jsem se těšila na spolupráci, která byla báječná, Luci je prostě profesionálka, do toho, abyste byli spokojení dává všechnu svou energii a pokud jste trošku dřeva, co se focení týče, nemusíte mít vůbec strach, Luci umí kouzlit, takže fotky jsou nádherný.

Za nás moc doporučujeme.