Jdi na obsah Jdi na menu

 

 

"Milá slova, která potěší...Děkuji všem!

Vaše Lucka :)

adm_9836e-2.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky česko-anglická vintage svatba

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gita Lo Bianco - Samá chvála! :)

25. 10. 2016 10:36

Luci,
ty naše úžasná, přátelská, milá, vstřícná a srdečná profesionálko! Strašně moc Ti děkujeme za úžasnou atmosféru při focení, přenádherné fotky zachycující VŠECHNO, za cenné rady v průběhu svatby, za obří pomoc, když bylo potřeba, za to, že nic nebylo problém a hlavně za to, že sis to s námi užila a že jsi taková, jaká jsi!
Ještě jednou MOC DĚKUJEME za vše a budeme se těšit v budoucnu! :) G&P

Lucka a Petr - Nejlepší fotografka

16. 10. 2016 19:21

Jestli se chcete při focení cítit příjemně doporučuji fotografku Lucku !
Lucka nás fotila jednou na rodinném focení ani se nám nechtělo odcházet (hlavně synovi) a fotky jsou více než nádherné.Na náš svatební den jsem nechtěla nikoho jiného -měli jsme štěstí Lucka měla termín volný.
Člověk se s ní cítí uvolněně .Pro krásnou fotku udělá cokliv :)
Její fotografie jsou krásně barevné ,zachytí emoce prostě nejlepší.
Myslím,že Lucka nás bude provázet ještě dlouho.
Moc Vám Luci,děkujeme lépe jsme vybrat nemohli!!

Veronika - Maximální spokojenost a vděčnost

13. 10. 2016 14:08

Strašně moc moc moc děkuju Lucce za nádherné fotky. Celou dobu se chovala úžasně přátelsky a naprosto profesionálně. Pomáhala organizovat celý den za což jsem velice vděčna. Děkuji a přeji spoustu fajn klientů a krásných fotek :-).

Inna - Nejlepší svatební fotografka!

12. 9. 2016 23:14

Super svatební fotografka, která dobře zná svojí práci. Lucka je nápaditá, zábavná, organizačně velmi zdatná s přátelským a osobním přístupem. Byli jsme více než spokojení! Fotky jsou úchvatné. Rozhodně doporučujeme!

Zuzka Bláhová - Lůca prostě nezklame

15. 8. 2016 20:40

Jeden z letních parných večerů se nám proměnil díky Lucince na nejkrásnější památku na naše 10 leté výročí svatby. Fotili jsme při západu slunce a fotky, které vznikly jsou prostě naprosto úžasné. Jako vždy bylo při focení spousta legrace. Fotili jsme s Luckou už potřetí a jen nás to utvrdilo v tom, že jinou fotografku už nechceme. Na podzim se chystáme na rodinné focení a příští rok si ráda nadělím k narozeninám bodoir focení. Co k tomu dodat? Ano , jsem na fotkách od Lucky závislá :-D
Máme Tě rádi Luci :*

Michaela Mirovská - Velké DĚKUJI patří opět Lucce

14. 7. 2016 20:05

Pokud chcete mít fotografie, které mají šťávu, které mají šmrnc, které o Vás budou opravdu vypovídat, které jsou jedinečné, které jsou jemné, které opravdu stojí za TO! oslovte Lucku.
Je to člověk na svém místě! Znám jí cca 10let a za tu dobu mě její fotografie neomrzely. Stále mě překvapuje, stále mě udivuje.
Umí Vám ale i skvěle poradit, vyjde Vám vstříc a dá se s ní na všem domluvit... a za to si jí velmi vážím.

Ještě jednou děkuji!
A už teď vymýšlím další důvod, proč se nechat nafotit :D

Lucka & Roman Moravčíkovi - Svatební focení

22. 5. 2016 20:54

Ahoj Luci,
Ráda bych ti více než poděkovala za den, který jsi s námi strávila a zachytila ho na svůj fotoaparát. Ve chvíli, kdy jsme začali plánovat svatbu, jsi byla moje první a jediná volba. Tvou práci jsem měla možnost vyzkoušet již při rodinném focení se sourozenci a na svatbě kamarádů, kde jsi byla skvělá a proto jsem chtěla, abys náš den zachytila právě ty. Nezklamala jsi nás a svou dobrou náladou, nadhledem a nadšením si nás dokázala nabudit k focení. To jak jsi dokázala zvládnout naše skupinkové focení, kameramana, který se ti pletl pod nohy a protivnou obsluhu je neuvěřitelné. Nejvíce mě pak nadchlo, když jsme obdrželi ochutnávku fotek a v ten okamžik nám bylo jasně, že jsme si nemohli vybrat lépe. Lásku, něžnost, radost i rozechvění, které jsou tak neuchopitelné jsi dokázala zachytit s takovou lehkostí, že jsme se okamžitě přenesli zpět do těchto pro nás významných okamžiků. Ve tvé osobě máme svého dvorního fotografa, kterého budeme vždy prosit o zdokumentování důležitých okamžiků.

Ivet Vejnarová - Pro Tebe

3. 5. 2016 22:43

Milá Lucko, moc rádi jsme Tě poznali při focení svatby naší Terezky a Břeti....jsi žena fotografka na svém místě, umíš zachytit atmosféru okamžiku, rozesmát ,mít chuť se nechat fotit, a hlavně fotíš srdcem a s láskou.........naše děti byly nadšené a stále vzpomínají že i ony byly v hlavní roli.........všem moc doporučuji a těším se, až si Tě objednáme na nějakou naší životní událost jako byla 30.4.2016 Terezky a Břeti:-)Ivet a spol.

Míša - Naše dvorní PANÍ FOOGRAFKA

14. 1. 2016 9:41

Lucku můžeme jen a jen doporučit. Za poslední necelé dva roky nás fotila už 6x (rande, svatba, těhu, newborn atd.!!! Spolupráce i výsledek jsou vždy super a její krásné výtvory nám zdobí celý byt ;-) Opravdu mohu jen a jen doporučit. Ostatně ukázka jejích fotek je toho živým důkazem ;-)

Martina - Boudoir focení :)

12. 1. 2016 12:10

S Luckou jsem fotila již víc krát a nedávno jsem se rozhodla udělat překvapení pro přítele na Vánoce a dohodla se s Luckou na focení ve studiu. Jsem z výsledku naprosto spokojena, atmosféra, péče, Lucka vždy ochotně pomůže a výsledek je pak naprosto geniální :)

MŮŽU VŠEM JEN A JEN DOPORUČIT!!!!!!!!

P.S.: Těším se na příští focení :)))) Děkuji

Lucka - Děkuji všem za vyjádření! :) a těším se na novou sezónu :)

10. 1. 2016 12:19

Denda - nejkrásnější svatba

21. 12. 2015 12:15

Lucka je zkrátka nejlepší:)
úplnou náhodou jsem zahlédla její tvorbu na fb a měla jsem jasno, pak jsme měli to štěstí, že měla Lucka na náš termín volno a už jsem se těšila na spolupráci, která byla báječná, Luci je prostě profesionálka, do toho, abyste byli spokojení dává všechnu svou energii a pokud jste trošku dřeva, co se focení týče, nemusíte mít vůbec strach, Luci umí kouzlit, takže fotky jsou nádherný.

Za nás moc doporučujeme.

Květulína - Naše svatba

16. 8. 2015 20:37

Po žádosti o ruku od mého nyní už manžela, jsem jako první začala řešit termín a fotografku. Z fotografů a fotografek, jejichž tvorbu aktivně sleduji na facebooku, byla pro mě Lucka jasná volba /tajně jsem si na ní myslela, ještě než jsem svého manžela vůbec znala :))) / Lucka je naprostá profesionálka, přestože jsem v hlavě měla spoooustu nápadů na focení, z celého toho dne a nervozity se mi všecky z hlavy zcela úplně vykouřili, což vůbec nevadilo, Lucka měla nápadů spoustu, první fotky jsou skvělé a každý, kdo je viděl je nadšený a slyšíme na ně jen samou chválu, stejně jako my....
Luci, jsme moc rádi, že jsme Tě poznali, spolupráce byla skvělá a doufám, že se za čas sejdeme třeba na nějakém těhu focení :)

Děkujeme mockrát a jen a jen doporučujeme dále :)

Hiclovi - První, druhé, třetí..... focení

26. 6. 2014 22:10

Milá Lucko,
Už je to pár let, kdy jsem s Tebou ještě na vysoké škole nafotila svoje první fotky. Bylo to báječné odpoledne, úžasná zkušenost a hlavně jakýsi výtah do vyšších pater sebevědomí. Jednu z fotek, které jsme nafotily, má můj muž uloženou u mého kontaktu v mobilu (dá se říci, že to je asi nejpoužívanější fotka, kterou mám).

A možná i díky Tvým fotkám si mě tehdy všiml a mohlo se uskutečnit naše další společné focení, tentokrát svatební. A to, abys byla právě Ty naší svatební fotografkou, bylo jasné už dávno předtím, než jsem měla na ruce zásnubní prstýnek. A vlastně i předtím, než jsem svého muže vůbec poznala. Ze všech svatebních fotek jsme naprosto nadšení, my i všichni blízcí. Nejen, že je na nich zachyceno všechno důležité, ale hlavně je na nich i spousta okamžiků, které jsme si během toho našeho krásného, ale rychlého dne vůbec neuvědomili.
A dnes jsme se všichni potkali znovu, a to u těhotenského focení. Pár týdnů před porodem, kdy už si připadám, jak v těle velryby čekající jen na ten velký třesk, jsi dokázala navodit takovou atmosféru, že jsem si zas na chvíli připadala krásná.

Za tohle všechno Ti opravdu moc děkujeme a jsme rádi, že s námi trávíš (pro nás) tak důležité chvíle. Je úžasné, jak je z Tvých fotek vidět, že Tě tahle práce baví. Doufáme, že Tě bude bavit i nadále a že nás zanedlouho čeká další setkání :)
Káťa a Honza

M.O.M - Ach, ta Lucie!

29. 4. 2014 20:44

Lucka...
Lucka je naší dvorní fotografkou....prožila s námi ty nejdůležitější okamžiky v našem životě!!!

Když jsem se seznámila se svým ,,teď,, už manželem, poznala jsem i Lucku...a proběhlo naše první společné zamilované focení...dokonce jsme s sebou měli i naší kočku :D která byla skoro celou dobu zalezlá pod postelí :D

Další focení proběhlo venku ve společenských šatech - překvapení pro mého nejmilejšího :) opět bezva den!

V srpnu 2011 jsem byla požádána o ruku a kdo asi fotil předsvatební fotografie? No? Ano, opět skvělá Lucka :)

V červenci 2012 se konala velká, krásná svatba...ještě teď se chlubíme s nádhernými fotkami :)

V březnu 2013 jsem otěhotněla a v listopadu 2013 se nám narodil syn Mikulášek. V dubnu 2014 měl křtiny a už z malé ukázky vím, že to budou opět nádherné fotografie!!!

Luci, moc děkujeme!

Myška, Ondra a Mikulášek.

Jana - Budoir focení

2. 4. 2014 15:28

Tady se nedá říct nic jiného než PERFEKTNÍ! Luci i Elenko, moc vám oběma děkuju za naprosto skvělý výsledek mého focení. Make up, vlasy, prostředí, atmosféra, profi přístup - zkrátka nemělo to sebemenší chybičku. Fotky vypadají naprosto skvěle, takže milé dámy, pokud si chcete udělat radost nebo připomenot vašemu miláčkovi, jaký má doma poklad, neváhejte a běžte do toho. Ještě jednou díky a pokud budu zase potřebovat skvělé fotky, už vím, kam se obrátit ;-)

Petra S. - rande + crazy foto

12. 11. 2013 13:48

Chtěla bych Lů moc poděkovat za skvělou práci, kterou při focení odvádí, za její trpělivost, kreativitu i za to, jakou báječnou atmosféru při focení dokáže vytvořit. Včera jsem měla tu možnost s ní fotit již po třetí v tomto roce a opět mne nezklamala. Máme za sebou již dvě párová focení s mou drahou polovičkou, plus včerejší crazy focení s mýma kamarádkama a věřím, že jsme společně nefotily naposledy. Přeju tedy mnoho úspěchů, trpělivých zákazníků, kteří dokáží Tvou práci ocenit, a budu se těšit na další spolupráci.

Petra a Michal - Svatba 8/2013

21. 10. 2013 0:00

Luci, ještě jednou ti moc děkujeme za parádní fotky, profi, ale lidský přístup, super atmosféru a i cenné rady při přípravě nevěsty v náš den D – taky díky tobě na náš svatební den nikdy nezapomeneme – krásně jsi nám ho zvěčnila :) Budeme se k tobě rádi vracet, snad přijmeš roli naší dvorní fotografky :)

Klára - Není fotograf jako fotograf

14. 10. 2013 19:23

Lucko, díky moc za krásné fotky. Že focení proběhlo ve velmi klidné a přátelské atmosfeře, mě u Tebe nijak výrazně nepřekvapilo, naopak naplnilo to má očekávání. Co ale má očekávání předčilo, byl výsledek focení, kde jsem zjistila, že i někdo tak málo fotogenický jako já (a ve vlastních očích nic moc krásného) může na Tvých fotkách vypadat dobře, ba dokonce přitažlivě. Takže ještě jednou díky za příjemné focení, které rozhodně nebylo naše poslední ;-)

Marie K. - Focení Bodoir

18. 9. 2013 17:21

Ahojdi Lucko, děkuji moc za nádherný fotečky. Opravdu jsem si spravila chuť po focení fotografky Jany Gio. Zde byl pravý opak - profesionální přístup, úžasná atmfosféra, nápady a výsledek? Jedným slovem úžasný :)) Takže budu určitě dál doporučovat a určitě Tě chtít mít u životních událostí jako profi fotografku :) Maruška