Jdi na obsah Jdi na menu

 

 

"Milá slova, která potěší...Děkuji všem!

Vaše Lucka :)

adm_9836e-2.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky česko-anglická vintage svatba

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sandra a Tonda - Svatba 10.7.2010

1. 8. 2010 13:37

Ahoj Luci,
chceme Ti moc moc oba poděkovat za velmi profesionální přístup při focení naší svatby..vytvořila jsi tak báječnou atmosféru, že jsem se cítila jako s kamarádkou, kterou léta znám... i si to několik hostů myslelo a divili se že se vidíme podruhé v životě :-).
Ještě jedou Ti oba chceme moc poděkovat a těšíme se na fotky a na další budoucí focení
Děkujeme

Lucka s pepa Žďárští - Pochvala

12. 7. 2010 11:50

Milá Luci,
chceme Ti oba moc moc poděkovat za krásné fotky na kterých bylo znát nejen to naše obrovská radost v tak důležitý den ale hlavně pohoda.Nejsem moc fotogenický človíček ale dokázala si ze mě na fotkách udělat princeznu za což ti strašně moc děkuju.A o malým Kubíčkovi ani nemluvim:-)Díky Tobě sme se s Pepčou cítili při focení uvolněně a nenuceně.Nejsi ten typ fotografa který akorát řekne "postavte se sem,usmějte se a cvak".Dáváš do své práce celé svoje srdíčko což je moc dobře.Jen tak dál Luci:-)

Klára a Ondra - Svatební fotky

14. 6. 2010 22:42

Ahoj Luci,tak se přidvám k těm co tě tu chválí a opvují...chtěla jsem původně napsat něco originálního,ale myslím,že ti předemnou řekli všechno..
Je vidět,že jsi opravdu vácná osoba a to co se týče focení tak i tvé osobnosti...
Naše fotky ze svtby jsou krásné a všem se moc líbily a doufám,že co nejdřív jich bude ještě víc...
Ale za co ti opravdu ze srdce děkuji je to,že si do našeho dne vnesla i přez mou trému a napjetí velice uvolněnou a příjemnou náladu a dokázala mi,že i já můžu vypadat na fotkách hezky.
Takže doufám,že to nebylo naše poslední focení a nejde se ještě jistě příležitost kdy spolu budeme spolupracovat a nejen to. :)
A pro ostatní,kdo ještě pořád přemýšlí s kým nafotit svatbu,číslo je na téhle stránce a neváhejte dokud má Lucka ještě čas.. :)

Martina & Peter - Predtsvatebni foceni

24. 5. 2010 22:12

Lucko, bylo to moc prijemne, tech par hodin plnych smichu a fajn nalady. Prislo nam to tak prirozene a bezprosttredni. Moc dekujeme za krasne fotecky, ktere nam budou pripominat tyto hezke chvile. Jsi moc sikovna, smele v tom pokracuj dal a delej radost i ostatnim lidem, kteri o to stoji! pa. P&M

Tina a Danni Šmejkalovi - Poděkováníčko

18. 5. 2010 23:34

Milá Luci, děkujeme ti moc za krásné zachycení vzácných okamžiků z našeho svatebního dne. Nemohli sme si zvolit lépe, protože Luci je nejenom talentovaná, ale také krásná milá příjemná a mohla bych dále pokračovat. Při focení sme ani neměli pocit, že Lucka pracuje, ale především, že se při práci baví a dělá ji s láskou. Na fotografií je to skutečně vidět. Přejeme ti mnoho úspěchů do života, spoustu krásných fotek a také doufáme, že i my jednou budeme svědkem tvého velkého dne.
Danni a Tina

eliška - poděkování lucce

20. 4. 2010 22:42

moc ti děkuju za hezký den a za krásné fotečky jsi fakt strašně moc šikovná...

Martina - Děkuji za fotečky

20. 4. 2010 9:19

Jak už jsem ti několikrát psala :).........máš kouzelné ruce...... to co jsi dokázala s těma fotkama je něco nádherného... DĚKUJI!!!.

Monča - Portréty...

26. 2. 2010 16:21

Focení bylo úžasný a tomu odpovídají i fotečky:) nikdo nemusí mít strach, že bude vypadat blbě, Lucka z každýho udělá modela/ku:)!!! klidně bych to zopákla a doporučuji!

Kika - Kaledndář

13. 2. 2010 18:58

Milá Lucy,focení bylo super, rychlé, pohodové a bez stresu. Myslím, že jsme si to i Béňou užili:-), takže obdivuji Lucy, za to že zvládla focení i s hyperaktivním psem:-)Foto jsou moc krásné a líbí se (takže splnily svůj účel) Focení jen doporučuji:-)

Věrunka G. - Focení pro radost

10. 2. 2010 20:38

Milá Lucinko, Vaše fotečky hovoří za vše :-) Děkuji, jsou krásné a já jsme "šik". Všem mohu jen a jen doporučit..trpělivost, klid, pohoda. Děkuji V.

Pavlína - ...

2. 2. 2010 18:43

Focení s Luckou je opravdu super..fotila mi kalendář, který se všem moc líbí...focení bylo pohodové a bez zbytečného stresu..jelikož Lucka přesně poví, jak se postavit,dát ruce atd..opravdu obdivuji trpělivost:-)..Ještě jednou děkuji a všem focení doporučuji..

Karolína - Lucinko,

9. 1. 2010 23:01

focení s tebou bylo super... Děkujeme za krásný fotky moje i mého mladšího brášky. Obdivuji tvojí trpělivost s 12 letým puberťákem.
Focení s Luci jenom doporučujeme :-) Jen tak dál...

Tereza - Kalendář 2010

15. 12. 2009 8:42

Focení s Luckou bylo velmi příjemné. Fotily jsme kalendář a opravdu jsme se bavily. Žádná nuda, žádný stres :-) Jen uvolněná atmosféra, spousta smíchu a zábavy!
Kalendář se povedl a všem se moc líbí :-)
Děkuji Luci :-)

Renata H. - Fotečky

11. 11. 2009 10:32

Lucí, ty fotečky jsou nádherné, báječné...prostě SUPR :-) Moji rodiče se vyjádřili v tom smyslu: "To máme ale hezkou dceru" a to hovoří za vše! Ještě jednou DĚKUJI a všem doporučuji.
Lúca je prostě šikulka :-)

Gabča Tomášová - Svatební fotky

29. 10. 2009 20:35

Lucka nám nafotila svatbu, a opravdu moc hezky. S foťákem to umí opravdu báječně. Moc děkujeme A všem doporučujeme

zelwicta - Děkuji

23. 10. 2009 21:18

Děkuji za supr svatební fotky :)
Rozhodně doporučím dál :)

Monika Czopniková - Zdravím :o)

13. 9. 2009 11:01

Objevila jsem Váš webík...nádherné fotky...Vám bych se chtěla dostat nějak do pod ruky, teda před objektiv...škoda, že jste až z Prahy...

Edita Kovářová - NO COMMENT:-))

4. 9. 2009 14:07

Tedy Lucko fakt dobrý - jsi opravdu neskutečně krásná a nadaná mladá žena (až tiše závidím), moc Ti přeji Tvoje úspěchy a držím palečky v životě, v práci a hlavně v tom fotografování - jsi dobrá před i za objektivem - stránky jsou naprosto profesionální a Tvoje fotografie i líčení skutečně skvělé - už se moc Těším na naší spolupráci a na krásné fotečky od Tebe:-)) Jsi šikulka a jen tak dál:-))

Dana - Svatba 17.7.2009

6. 8. 2009 13:24

Luci ještě jednou bych ti chtěla poděkovat za nalíčení a nafocení naší svatby.
Všem bych chtěla Lůcu doporučit.
Je to milá holčina a ze mě udělala nejkrásnější princeznu na světě a měli jsme úžasný den a nádherné fotky.:-)


Aleš Michálek - Ahoj Luc

3. 8. 2009 22:16

Ahoj Kachničko, v těch renesančních šatech na odkazu Ti fakt dost sekne... :-)
Držím Ti palce, skoro ani nemůžu psát... ;-)