Jdi na obsah Jdi na menu

 

 

"Milá slova, která potěší...Děkuji všem!

Vaše Lucka :)

adm_9836e-2.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky česko-anglická vintage svatba

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Maruška a Vašek Marešovi - Nejvíc užitá kávičková svatba <3

8. 9. 2017 21:17

Naše milovaná Lů,

nejde prostě slovy vyjádřit, jak strašně moc jsme za tebe rádi! <3 Ani sekundu nelitujeme toho, že jsme si vybrali právě tebe za naší svatební fotografku <3 jsi nejlepší fotografka a koordinátorka v jednom! :) Je neskutečně vidět jak svou prací žiješ :) Jakmile jsi dorazila na přípravy do penzionu, tak jsme se s Vášou hrozně uklidnili, že už jsi s námi :) věděli jsme, že všechno dopadne skvěle! :) a taky že dopadlo :) už v parku, i když pršelo opravdu dost, si všichni skupinky užívali a nuda při focení opravdu nebyla :D Všichni naši hosté si tě pořád chválili a říkali, jak jsi skvělá! <3

Věř mi Luci, že Vášu focení moc nebaví, ale když nás fotíš ty, tak je to jiná! :) jsi naprostá profesionálka! Tvoje fotky jsou bezkonkurenční <3 Už teď s Vaškem přemýšlíme, co si na tebe zase vymyslíme za focení, aby jsme se spolu zase všichni viděli <3 :) Stala jsi se nejen naši fotografkou, ale i přítelkyní <3 a taky tetou na hlídání naší Anry :D :*

Luci, vážně moc děkujeme :* a uvidíme se brzy :*

Maruška a Vašek Marešovi a Anraa <3

Péťa a Vítek Paulíčkovi - Svatba na Klokočově

8. 9. 2017 15:05

Lucku jsme si vybrali jako naši svatební fotografku na základně doporučení od mé kamarádky, která se s ní setkala na jedné svatbě a její práci velmi chválila. A nemohli jsme vybrat lépe ! Lucka je velmi přátelská a lidská a už od začátku veškeré komunikace po emailu, kdy reaguje téměř okamžitě a následné předsvatební schůzky, jsme byli nadšeni. Je vidět, že svou práci dělá s nadšením a že má spoustu zkušeností. Skupinové svatební fotografie, které bývají pro svatebčany nezáživnou nutností, jsme díky Lucčiným organizačním schopnostem nafotily velmi rychle a efektivně. Díky přátelskému přístupu se člověk cítí naprosto přirozeně a dokonce i přítel, kterého focení jako téměř každého chlapa nebaví, si to užil.

Lucka dělá svou práci opravdu profesionálně (od komunikace po výsledné fotografie) a její fotky jsou nádherné. Jsme moc rádi, že právě ona nám zdokumentovala náš velký den a máme tak krásnou vzpomínku. Moc děkujeme Luci ! :-)

Markét + David - Poděkování a ocenění

26. 7. 2017 9:15

Milá Lucko,
absolvovali jsme s tebou předsvatební a svatební focení a děkujeme, že jsi to byla právě ty, kdo zvěčnil naše společné chvíle.
Dokážeš vše skvěle a přirozeně zkoordinovat, jsi vstřícná, milá, přátelská, flexibilní – prostě profesionál :-). I naši hosté na svatbě si spolupráci s tebou chválili. Byla jsi nám velkou oporou a moc si ceníme tvých rad a pomoci, kterou jsi nám poskytovala. Ač nám při obou foceních počasí úplně nepřálo, dokázala jsi nás naladit a dala zapomenout na chlad či déšť – focení jsme si pokaždé užili a výsledek byl skvělý – krásné fotky, na nichž si dokázala zachytit emoce a okamžiky, na které s láskou vzpomínáme. První náhledy a fotografie jsme navíc dostali vždy do pár dnů, což nás velmi potěšilo.
Focení s tebou pro nás bylo zážitkem a rádi se na tebe v budoucnu obrátíme s prosbou o zdokumentování našich dalších životních okamžiků.
M + D

Maruška Steuerová a Vašek Mareš - Rande! <3

22. 7. 2017 14:00

Luci,

strašně moc ti s Vášou děkujeme za úžasné, krásné, dokonalé fotky z rande! :) Děkujeme také za tvoji trpělivost jak s námi, tak s naší puntíkovanou kráskou :D :) Už se moc těšíme na svatbu a hlavně na následné fotky od tebe, protože už teď víme, že to bude prostě pecka! Nemohli jsme si vybrat nikoho lepšího :* Moc děkujeme :)

Monika a David Houdovi <3 - Dokonalá svatba 1. 7. 2017 <3

3. 7. 2017 11:56

Naše úžasná a milá Lů <3

Strašně moc ti děkujeme za zvěčnění naše svatebního dne! Fotky, které si během chvíle poslala k náhledu jsme si hned zamilovali! Příbuzní spokojení s ukázkami.

Nejdůležitější pro nás je tvůj skvělý přístup a profesionalita!

Všechny naše nej okamžity zaznamenává tvůj foťák a já jsem za to moc ráda! Nedokážu si představit, že bys s náma nebyla!

Atmostféra během focení naprostá bomba! Počasí bomba! Prostě všechno nejlepší!

Lů, děkujeme a doufám, že se potkáme při dalším skvělém focení >3

Veronika a Honza - Svatba 23.6.2017

30. 6. 2017 20:59

Milá Lucko,
zatím jsme měli možnost podívat se na první várku svatebních fotek a můžeme rozhodně říct: "Skvělá práce!" Fotky mají styl, šmrnc a zároveň vtip. Děkujeme Ti za skvělé a přátelské jednání již při prvním kontaktu. Svým profesionálním přístupem a nápady při focení kouzlíš krásné a originální fotky.
Kdybychom práci s Tebou měli shrnout do několika slov, byla by to právě tato slova: profesionalita, lidskost, nápaditost, humor, originalita!
Děkujeme
V + H

Hanka a Petr Boučkovi - Svatba 24.6.2017

29. 6. 2017 15:05

Luci, chtěli bychom ti tímto poděkovat, za nádherné fotky z našeho svatebního dne. Stále se na první várku fotek díváme a je to prostě krása. Moc děkujeme a rozhodně tě rádi doporučujeme dále, protože od počátku je s tebou skvělá komunikace, na svatbě naprosto vše na jedničku a hlavně fotky perfektní ♥ Jste s Elou skvělý tým a my se už teď těšíme na další focení. Zvláště ti děkujeme za organizaci během svatby, vtípky a prostě pohodu, kterou jsi dokázala vytvořit i pro nás, dva lidi, kteří s foťákem nekámoší a nikdy žádné profi focení nezažili. Díky, že jsi tak skvělá! :-)

David + Lucinka Jůzovi - 5.5.2017 - Svatba 5.5.2015

30. 5. 2017 18:03

Luci chtěli bychom ti ještě moc moc poděkovat jak za nás , tak i od svatebčanů. Bylo to strašné krásné , i tvá úžasná koordinace lidí. Konečně můžu jako muž říct , tě i mně focení moc moc bavilo. Moc děkujeme, a Už teď se v budoucnu těšíme na další spolupráci. Za nás určitě všem jen a jen doporučuji :-) David a Lucinka

Monika & David - Předsvatební focení

9. 5. 2017 13:27

Luci,

absolvovali jsme s tebou již druhé focení a opět naprostá bomba. Včera nám přišly náhledy a my vůbec nevěděli, které z těch všech super fotek vybrat. Jak v roce 2012 (rande focení) tak i dnes (předsvatební focení) pořád stejně super, vlastně nejlepší, přístup co může být. David byl hrozně nervózní, ale focení si naprosto skvěle a uvolněně užil. Protože jsi prostě nejlepší a ve tvé přítomnosti ani tréma být nemůže.
Takže ještě jednou moc děkujeme a moc se těšíme za necelé dva měsíce na další focení, a to naše svatební. Bude to zase úžasné focení plné skvělých zážitků!

Za to vděčíme tobě - naše dvorní fotografko Lů ♥ !!

Monika & David

Iveta Č. - Nejlepší z nejlepších

27. 4. 2017 16:20

Největší spokojenost jaká může být :-) fotky jsou naprosto fantastické, všichni je chválí a já se na ně nemůžu vynadívat. Mám velkou radost, jak z profesionálně / kamarádského přístupu, který mi absolutně vyhovoval :) tak z nádherných fotek jaké Lucka nafotila !!! Moc děkuji a doufám, že to nebylo naše poslední focení, chci více tak krásných fotek :-) děkuji moc, Mr&Mrs Black

Jana - Vánoční focení

5. 12. 2016 20:08

Lucko, ráda bych Vám poděkovala za nádherné fotky. Samotné focení s Vámi je velkým zážitkem, jste prostě skvělá! O spolupráci s Vámi se skutečně nedá mluvit jinak než v superlativech, jsem nadšená! Největším důkazem toho je fakt, že jste zvládla zpracovat i našeho tatínka "netykavku".. :-D Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit někdy příště. Jana

Aneta - Budoir poprvé

22. 11. 2016 0:20

Focení se slečnou Luckou nebylo mé první, mám už menší zkušenost i s jinými fotografy. Každopádně nevím jak vyjádřit celkový dojem ma focení, napadá mě snad jen slovo WAU!!! Zezačátku jsem byla strašně nervózní - budoir focení není až taková sranda. Ale Lucka z něj tu srandu uměla udělat. Nervozita ze mě opadla po pár "cvaknutích" a já chtěla, aby focení nikdy neskončilo :D Vše proběhlo vpořádku a já se nemohla dočkat výsledných fotek. Musím říct,že po obdržení náhledů, jsem si myslela,že už jsou všechny vyretušované. Byly tak nádherné i bez retuše!!! A dnes jsem obdržela finální verzi a musím říct,že mi spadla čelist. Všechny jsou úžasné a já musím jen říct: "Díky Lucko!!" Jste úžasná a milá fotografka, domluva s váma byla bezchybná, vždy jste hned odepsala a ani na okamžik jsem o Vás nepochybovala. Závěrem mé díky patří i paní vizážistce Eleně. Udělala ze mě "kost" :))) A tak by to mělo být u každého fotografa a vizážistky. Ještě jednou velké DÍKY a těším se na další shledání :) Aneta

Klárka - Těhu fotečky

21. 11. 2016 20:37

Milá Lucie,
strašně rádi bychom Vám poděkovali za krásné a velmi příjemné focení, na jehož konci jsou krásné fotky a milé vzpomínky. Jste profík každým coulem a těšíme se na další focení, je to radost :-)
K+P+P jr.

Gita Lo Bianco - Samá chvála! :)

25. 10. 2016 10:36

Luci,
ty naše úžasná, přátelská, milá, vstřícná a srdečná profesionálko! Strašně moc Ti děkujeme za úžasnou atmosféru při focení, přenádherné fotky zachycující VŠECHNO, za cenné rady v průběhu svatby, za obří pomoc, když bylo potřeba, za to, že nic nebylo problém a hlavně za to, že sis to s námi užila a že jsi taková, jaká jsi!
Ještě jednou MOC DĚKUJEME za vše a budeme se těšit v budoucnu! :) G&P

Lucka a Petr - Nejlepší fotografka

16. 10. 2016 19:21

Jestli se chcete při focení cítit příjemně doporučuji fotografku Lucku !
Lucka nás fotila jednou na rodinném focení ani se nám nechtělo odcházet (hlavně synovi) a fotky jsou více než nádherné.Na náš svatební den jsem nechtěla nikoho jiného -měli jsme štěstí Lucka měla termín volný.
Člověk se s ní cítí uvolněně .Pro krásnou fotku udělá cokliv :)
Její fotografie jsou krásně barevné ,zachytí emoce prostě nejlepší.
Myslím,že Lucka nás bude provázet ještě dlouho.
Moc Vám Luci,děkujeme lépe jsme vybrat nemohli!!

Veronika - Maximální spokojenost a vděčnost

13. 10. 2016 14:08

Strašně moc moc moc děkuju Lucce za nádherné fotky. Celou dobu se chovala úžasně přátelsky a naprosto profesionálně. Pomáhala organizovat celý den za což jsem velice vděčna. Děkuji a přeji spoustu fajn klientů a krásných fotek :-).

Lucie - Svatebni foceni jako business a né osobní přístup

12. 10. 2016 11:18

Bohužel jsme nebyli spokojeni se službami fotografky Lucie. Její postoj k práci je už podle mě jen business a né osobní přístup. Působí nadřazeně i když fotit určitě umí - o tom jsem se přesvědčila, ale celkový dojem byl pro nás negativní. Dlouhé čekání na vyvolání fotek, za 10 tis ve finále dostanete 2 obyčejné CD + fotky 10x15 - člověk by čekal něco víc třeba větší formát v albu? Nevím...za mě bych nedoporučila dál. I když věřte, že mě to osobně mrzí. Našim svatebčanům po konzultaci vadil její velmi křiklavý hlas a až moc velká nucená organizace lidí.

Inna - Nejlepší svatební fotografka!

12. 9. 2016 23:14

Super svatební fotografka, která dobře zná svojí práci. Lucka je nápaditá, zábavná, organizačně velmi zdatná s přátelským a osobním přístupem. Byli jsme více než spokojení! Fotky jsou úchvatné. Rozhodně doporučujeme!

Zuzka Bláhová - Lůca prostě nezklame

15. 8. 2016 20:40

Jeden z letních parných večerů se nám proměnil díky Lucince na nejkrásnější památku na naše 10 leté výročí svatby. Fotili jsme při západu slunce a fotky, které vznikly jsou prostě naprosto úžasné. Jako vždy bylo při focení spousta legrace. Fotili jsme s Luckou už potřetí a jen nás to utvrdilo v tom, že jinou fotografku už nechceme. Na podzim se chystáme na rodinné focení a příští rok si ráda nadělím k narozeninám bodoir focení. Co k tomu dodat? Ano , jsem na fotkách od Lucky závislá :-D
Máme Tě rádi Luci :*

Michaela Mirovská - Velké DĚKUJI patří opět Lucce

14. 7. 2016 20:05

Pokud chcete mít fotografie, které mají šťávu, které mají šmrnc, které o Vás budou opravdu vypovídat, které jsou jedinečné, které jsou jemné, které opravdu stojí za TO! oslovte Lucku.
Je to člověk na svém místě! Znám jí cca 10let a za tu dobu mě její fotografie neomrzely. Stále mě překvapuje, stále mě udivuje.
Umí Vám ale i skvěle poradit, vyjde Vám vstříc a dá se s ní na všem domluvit... a za to si jí velmi vážím.

Ještě jednou děkuji!
A už teď vymýšlím další důvod, proč se nechat nafotit :D